5
1
1. 10. 2018

Mladší žáci porazili Tábor na jejich ledě.

Mladší žáci díky bojovnosti a zodpovědnému výkonu zvítězili na ledě soupeře od Jordánu.

Mladší žáci v Táboře předvedli zodpovědný výkon. Zlepšeným projevem od druhé třetiny dokázali eliminovat soupeře. Slepené branky v 53. a 54. minutě rozhodly o zisku bodů pro Milevsko.

Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 5. Šťastný (Botka), 35. Pufr (Mareš), 60. Kolář - 31. Staněk (Kořánek), 33. Ceza (Staněk), 53. Kolář, 54. Hlavín. Rozhodčí: Kotounová - Šimák. Vyloučení: 5:4 navíc Mareš (Tab) a Podrabský (Mil) 5+OK. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .