5
1
24. 2. 2019

Zasloužené vítězství na IHC Písek

Milevští po nezdařeném začátku utkání začali svou hru zlepšovat, od druhé třetiny byli lepším týmem.

Milevští prohrávali již od první minuty. Na konci první třetiny byl stav 3:4, ale domácí bojovali a svůj výkon postupně zlepšovali a začali svého soupeře přehrávat. Dvě branky v závěru druhé třetiny znamenaly již dvoubrankové vedení. Vstup do posledního dějství vyšel domácím na 100%. Vítězství milevských bylo zasloužené.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Bouška (Špánek), 13. Fábera (Suchan, Prokop), 16. Rottenberg (Suchan), 27. Bouška (Špánek), 29. Špánek (Junek), 39. Čunát (Fábera, Špánek), 41. Čunát (Rottenberg), 42. Špánek (Klíma, Fábera), 59. Špánek (Céza, Bouška) - 1. Velíšek (Humeník), 3. Velíšek (Humeník), 5. Staník, 20. Velíšek (Humeník) . Rozhodčí: Čáp - Maxa. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hausek, od 5. minuty Vlk - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Miadok, Bejšák, Céza, Fábera, Suchan, Špánek, Rottenberg