5
1
8. 12. 2018

Starší žáci zdolali Kohouty od Jordánu.

Milevští si sice v polovině druhé třetiny vybrali slabou chvilku, ale jinak byli lepším týmem na ledové ploše.

Milevští byli po celé utkání lepším týmen na ledě. Slabou chvilku si vybrali mezi 26. a 34. minutou. V této pasáži jim Táborští nasázeli čtyři branky.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: Rottenberg , 16. Blažek (Špánek), 19. Blažek (Špánek), 21.KLíma (Špánek), 24. Junek, 28. Špánek, 42. Špánek (Klíma), 58. Rottenberg (Bejšák¨, 59. Junek - 26. Pospíchal (Jirášek), 27. Pospíchal (Vlček), 34. Pospíchal . Rozhodčí: Kotounová - Novotný. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hauser (od 34. min. Vlk) - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Blažek, Miadok, Bejšák, Fábera, Špánek, Rottenberg