1
11. 11. 2018

Starší žáci porazili Lvi České Budějovice.

V Pouzar aréně se dařilo i Starším žákům. O zisku bodů rozhodl pětiminutovkou Adam Špánek.

Starší žáci vyhráli v Pouzar areně také díky hattricku Adama Špánka. Čistý hattrick se mu povedl v rozmezí 5 minut.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 9. Pištěková (Dohnal, Kretschmer), 46. Pištěková (Kretschmer) - 8. Junek (Rottenberg), 34. Rottenberg (Bejšák), 42. Bouška, 42. Špánek (Klíma), 46. Špánek, 48. Špánek (Klíma, Bouška), 54. Bejšák (Rottenberg) . Rozhodčí: Loucký - Komzák. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Lvi České Budějovice

Hlaváč (od 48. minuty Maňas), Prušák, Sobíšek, Larisch, Mrázek, Šimon, Dohnal, Pfauser, Stejskal, Král, Cmunt, Brejník, Ješ, Pištěková, Šimek, Kretschmer

Hauser (Vlk) - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Miadok, Bejšák, Fábera, Špánek, Rottenberg