5
1
26. 8. 2018

Druhá porážka v přípravě na novou sezónu.

Milevští utrpěli druhou porážku v přípravě na novou sezónu. O Výsledku rozhodl výkon již v prvním dějství zápasu. Milevští sice podstatně zlepšili hru dopředu od začátku druhé třetiny. Domácí předváděli velmi kvalitní kombinační hokej.

Milevští v krátkém sledu odjeli na své druhé přípravné utkání. Po delší odmlce na sebe narazily dva celky, které sváděli souboje druhé ligy. Milevští hráči vstoupili do utkání, dá se říci lehkovážně. Svého soupeře tak trochu podcenili a soupeř toho velmi rychle využil. Výsledek po první třetině byl z pohledu hostů tak trochu "na ručník". Po důrazné domluvě o přestávce se sice hra milevských zlepšila, ale obranné činnost měla stále velké trhliny. Na branky Milevských domácí dokázali vždy odpovědět a tak si svále drželi své přesvědčivé vedení. Třetí třetinu ozdobilo sportovní gesto domácích, kdy přiznali čtvrtou branku soupeře. Poslední úspěch milevských barev zaznamenal velmi pěknou samostatnou akcí Pouch.

Přestože se utkání pískalo dle starých pravidel, bylo poměrně dost trestů na obou stranách. Týmy však dokázaly využít po jedné početní výhodě. Domácí Milevských ukázali velmi rychlý přechod z obranného pásma do útočného. Milevská obranná hra má již několik let tak trochu problémy ve své afektivnosti. Je pravda, že v utkání chyběli tří obránci kádru. Zaspání a patrně podcenění v prvním dějství stálo Milevské lepší výsledek. Utkání ukázalo směr přípravy milevského celku k nasměrování týmu na cestu mistrovskou soutěží.

10 : 5
(6:0, 3:3, 1:2)
Příbram vs Milevsko

Branky a nahrávky: 3. Císař, 4. Svoboda (Pouska, Rampfei), 5. Svoboda (Rampfei), 10. Anděl (Pejsar, Kadič), 12. Mácha (Rampfei, Svoboda), 13. Kadič (Anděl, Pejsar) 29. Rejzek, 38. Tobolič (Císař), 20. Anděl (Pouska, Šlemenda), 46. Tobolič ( Beneš, Rampfei) - 21. Suchan (Pouch, Jíška), 26. Sláma (Brož, Havran), 36. Sláma (Brož, Reindl), 52. Suchan (Kořánek), 57. Pouch . Rozhodčí: . Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: 33:29. Průběh utkání: .