5
1
27. 1. 2019

Milevsko si přivezlo plný počet bodů z Tábora

Milevští chtěli v Táboře bodovat. Měli co soupeři vracet. V bojích o postavení před play off je každý bod velmi cenný. Plný počet bodů za vítězství v Táboře těší dvojnásob. Poděkování všem, kdo jste do Tábora přijeli milevské kluky povzbudit.

Milevští po včerejším vítězství na domácím ledě potřebovali v Táboře bodovat. To, že jim mnoho příznivců úspěch přeje, bylo vidět dnes na táborské tribuně. Milevští hráli v podstatě jako doma. Hráči chtěli domácím vrátit prohraný zápas v Milevsku. Od prvního střídání se snažili soupeře dostat pod tlak. Hned v první minutě prověřil pozornost Lekeše Suchan se Seidlem. Ke zvýšení tlaku v úvodu utkání pomohla i přesilová hra. Gól milevští vstřelili sice po vypršení trestu, přesto celou přesilovku měli puk pod kontrolou. Akci Seidl - Hamerle zakončil Suchan. Začátkem 13. minuty nešťastně vyhodil Havran puk přes mantinel a přišel první trest pro hosty. Domácí tuto herní situaci zvládli a srovnali skóre. V závěru třetiny Milevští dostali druhý trest. Dokázali jej ubránit a zbývající vteřiny převést do druhého dějství. Těsně po navrácení Hájka do hry se Milevští ujali opět vedení. Přihrávku z hokejky Hamerleho zužitkoval Suchan. Domácím se podařilo srovnat střelou od modré. Milevští však velmi rychle odpověděli. Ve 35. minutě skóroval Radosta. Asistence byla právem připsána Suchanovi. Zbytek trestu domácích se převedl do posledního dějství zápasu. Velmi pěknou akci předvedl Pouch s Hájkem. V polovině třetiny byl vyloučen Seidl. Milevští velmi dobře bránili, dobře četli hru soupeře. Mnoho příležitostí k velkému ohrožení Pancovi klece nedali. Těsně po vypršení trestu se opět hra vyrovnala. Hosté předvedli několik pěkných akcí, kdy chybělo málo, aby skórovali. V závěru si oba trenéři vzali postupně oddechové časy. Táborský aby naplánoval závěrečný tlak, milevský zas potřeboval nechat vydechnout své svěřence. Milevští to dokázali a v Táboře získali plný počet bodů.

Jakub Suchan své narozeniny oslavil třemi kanadskými body. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Vám všem, kdo jste přijeli na táborský zimák, celý tým děkuje, byli jste super.

Tábor vs Milevsko

Branky a nahrávky: 13. Jankovský (Hubáček F., Pospíchal), 29. Hubáček D. (Raiterman) - 5. Suchan (Hamerle, Seidl), 21. Suchan (Hamerle), 35. Radosta (Suchan). Rozhodčí: Vovčko - Diviš, Mašek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 265. Střely na branku: 28:45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.