5
1
26. 1. 2019

Milevští potvrdili vítězství boj o play-off

Milevští potvrdili vítězství na domácím ledě boj o postavení pro play off. V neděli tým čeká podstatně složitější úkol a to bodovat v Táboře.

Milevští nutně potřebovali v tomto domácím utkání získat plný počet bodů. Tým chtěl navázat na velmi cenné vítězství ve Strakonicích. V tomto utkání se do branky postavil Marek Čunát. Volno si vyžádal Ivan Radosta, trenér mu vyšel vstříc. Tým soupeře byl oslaben o potrestané hráče z posledního kola, když se nedostavili na konfrontaci, kterou si vyžádal soupeř. Hlavní rozhodčí v souladu s pravidly hráčům, ale i trenérovi odebral registrační průkazy. Podle soutěžního řádu hrozí trenérovi dost vysoký trest, o kterém rozhodne DK.

Milevští do utkání vstoupili velmi aktivně. Hned při prvním střídání ohrozili branku hostů. První branka padla začátkem 3. minuty. Velmi pěknou akci Gřegořek - Hamerle zakončil Suchan. Domácí tak trochu podcenili protiútok hostů, kteří se poměrně lehce dostali do úspěšného zakončení. Domácí však pokračovali v tlaku. V osmé minutě se od modré trefil Votruba, asistence byla právem připsána Fořtovi. Ve čtrnácté minutě nastřelil puk od modré Havran, před brankou se nejlépe orientoval Müller. V 18. minutě zvyšuje náskok Hájek za asistence Poucha. V závěru třetiny jsme ubránili hru v oslabení. Na začátku druhého dějství došlo k drobné potyčce mezi Vrátným J. a domácím Suchanem. Hlavní správně potrestal aktéry dvou a čtyřminutovým trestem. Domácí měli velmi výraznou herní převahu, ale branku vstřelit nedokázali. K dalšímu vzájemnému vyloučení došlo ve 36. minutě. Domácí několikráte byli kousek od skórování. Kaiseršot však svůj tým v tomto utkání držel. Ve druhé třetině branka nepadla. Do posledního dějství vstoupili hosté lépe. V páté minutě dokázali skórovat. Milevští však dokázali velmi rychle reagovat a o minutu později se prosadili, a po velmi hezké akci Gřegořek - Hájek zakončil Pouch. Po dalších dvou minutách Hájek nastřeli puk na branku, kde se dobře zorientoval Reindl. Poslední úspěch Milevska zaznamenal Müller za spoluúčasti Hájka a Votruby. Tým vcelku jasně soupeře přehrával. V některých momentech bylo vidět, že tým šetří síly na nedělní podstatně složitější zápas v Táboře.

Milevsko vs Pelhřimov

Branky a nahrávky: 3. Suchan (Hamerle, Gřegořek), 8. Votruba (Fořt, Müller), 14. Müller (Havran), 18. T. Hájek (Pouch), 47. Pouch (T. Hájek, Gřegořek), 49. Reindl (T. Hájek), 59. Müller (T. Hájek, Votruba). Rozhodčí: Šperl - Soukup, Bušta. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 345. Střely na branku: 41:27 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 7:2.

Mar. Čunát - Štych, Pletka, Gřegořek, Jíška, Havran, Votruba - Bílek, Suchan, Hamerle - Seidl, Šimák, Kořánek - Sláma, Müller, Fořt - Reindl, Pouch, T.Hájek