5
1
23. 12. 2018

Milevsko získalo dva body

Milevsko o vedení přišlo necelou minutu před závěrečnou sirénou. Druhý bod získal pro milevský tým Fořt.

Milevští vstoupili do utkání velmi aktivně. Již při prvním střídání vyzkoušeli pozornost Kubeše v brance Vajgaru. Domácí si vytvořili několik pěkných pozic pro ohrožení branky soupeře. Podle pohybu hostů bylo, ale od počátku jisté, že se budou snažit obranu hostů překonávat rychlými brejky. Milevští velmi dobře napadali rozehrávku Hradeckých. Milevští si byli vědomi síly Puchera, Ondřeje i Lazorišáka. K vytvoření převahy domácích v první třetině pomohli i dvě oslabení hostů, vlastí oslabení milevští sehráli velmi dobře a soupeře nenechali v podstatě ohrozit svoji branku. Milevští se dostali do dvoubrankového vedení v rozmezí dvaceti vteřin. Nejprve využil nahrávku z hole Suchana Bílek, který po vhazování přihrával Hájkovi na druhou branku Milevska. Hosté využili v polovině druhé třetiny přesilovku. Domácí si po 6. minutách vzali dvoubrankové vedení na svoji samostatnou akcí Bílka při přesilovce 5:3. Zbytek přesilovky již i přes velkou převahu využít nedokázali. Vstup do třetí třetiny opět vyšel domácím. Na stav 4:1 upravoval Radosta za asistence Fořta. Hosté však začali častěji ohrožovat Pance v milevské brance. Domácí jakoby se začali strachovat o výsledek. Vypadalo to, jakoby si přestali věřit. Toho využili hosté a postupně snižovali svoji ztrátu až v 6O. minutě srovnali. Utkání šlo do prodloužení. Panec musel vytáhnout dva velmi dobré zákroky a tím udržel svůj tým. Z protiútoku se dokázala prosadit milevská trojice Müller – Hájek – a skórující Fořt. Je škoda ztraceného vedení, na druhou stranu je třeba vyzdvihnout bojovnost na nasazení v prodloužení.

Milevsko vs Vajgar

Branky a nahrávky: 16. Bílek (Suchan), 16. Hájek T. (Bílek), 40. Bílek, 42. Radosta (Fořt), 62. Fořt (Hájek T.) - 37. Lazorišák (Pucher), 49. Mazanec (Lazorišák, Popelka), 55. Ondřej (Lazorišák), 60. Kalvas (Pucher). Rozhodčí: Svoboda - Beránek, Šimánek. Vyloučení: 2:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 480. Střely na branku: 44:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:4, 5:4.

Panec - Štych, Pletka, Hamerle, Havran, Hájek, Fořt - Hájek T., Müller, Bílek - Kořánek, Petřík, Seidl - Radosta, Suchan, Sláma - Reindl