5
1
16. 12. 2018

Domácí vyhráli sporným gólem 5 vteřin před sirénou

Milevští prohráli brankou pouhých 5 vteřin před sirénou. Na utkání bylo dost milevských příznivců, ti viděli a mohou komentovat, bohužel já nemohu.

Milevští po nucené přestávce vzhledem k lichému počtu účastníků krajské ligy. V posledních dvou kolech Milevští zvítězili a na Hluboká chtěli navázat na velmi dobrý výkon ve Vimperku. Na Hlubokou neodjeli zraněný Pouch, Jíška, se zažívacími potížemi musel zůstat mimo hru Adam Hájek. Po vážném zranění se do hry zapojil Tomáš Pletka. Před utkáním začalo jemně sněžit a teplota se ustálila na -4 stupních. Utkání od prvního vhazování nabralo velmi solidní tempo. Mírně aktivnější byli hosté. Pomohlo jim i první vyloučení domácích. Milevští přesilovku velmi dobře sehráli a velmi pěknou akcí se ujali Suchanem vedení. Vzápětí hráli přesilovku domácí. Milevští velmi dobře bránili a Hlubockým toho mnoho nepovolili. Začátkem 13. Minuty byl potrestán Müller, úvod oslabení odehráli milevští hráči velmi dobře. Velmi dobře zapracoval Hájek a Havran. Domácí se bohužel ke konci přesilovky prosadili a skóre srovnali. V 16. Minutě potrestal hlavní rozhodčí domácí za sekání. Tuto přesilovku Milevští sehráli velmi dobře, ale branku nevstřelili. V závěru první třetiny byl vyloučen Votruba za sekání. Přesilovku si domácí převedli i na začátek druhého dějství zápasu. Utkání se stále hrálo ve velmi dobrém tempu a šance měly oba týmy. Podruhé se do vedení dostali hosté. Velmi pěknou akci Müller – Radosta zakončil Hájek. Oběma byla poprávu připsána asistence. Vedení si hosté udrželi pouze 7 minut. Ve druhé třetině neměli hosté žádný trest. To se změnilo hned v úvodu třetí třetiny. Nejprve byl vyloučen Radosta a vzápětí Pletka. Hosté velmi dobrou prací ubránili dvounásobné oslabení v trvání 1,47. V 52. Minutě přišlo velmi zvláštní vyloučení Fořta na 2+10 za údajné vražení na mantinel. Po ubránění tým dlouho v 5 nehrál. Po konzultaci čárového s hlavním dostal trest Bílek za hru vysokou holí. Další dost zvláštní vyloučení přišlo v čase 56,53, za pozdní dohrání byl vyloučen na 5+ OK Šimák. Milevští velmi dobře pracovali a již vypadalo, že hosté urvou alespoň bod. Bohužel 8 vteřin před koncem domácí faulovali ve středním pásmu, došlo k většímu přečíslení milevské obrany a Hlubočtí skórovali pouhých 5. Vteřin před sirénou. Bohužel hlavní rozhodčí si asi nechtěl nahněvat domácí a tak i přes to, že faul připustil a o neuznání branky již diskutovat nechtěl. Za Milevským týmem přijelo na Hlubokou mnoho příznivců, ti klukům po utkání děkovali za předvedený výkon.

Hluboká nad Vltavou vs Milevsko

Branky a nahrávky: 14. Matys (Heřmánek, Šimek), 38. Rákosník , 60. Miler (Moudrý, Bahula) - 6. Suchan, 31. Hájek (Radosta, Müller). Rozhodčí: Poskočil - Mašek, Diviš. Vyloučení: 6:8 navíc Fořt, Panec OT, Šimek 5+OK. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 218. Střely na branku: 32:35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Dašek -Robin Rákosník, Hejda, Žlůva, Heřmánek, Formánek, J. Kříž – Moudrý, Miler, E. Bahula, Matys, Oulík, J. Šimek, Matěj Dvořák, Fiala, Maurenz.

Panec – Štych, Pletka, J. Havran, Hamerle, Fořt, Votruba – T. Bílek, J. Müller, T. Hájek - Seidl, Šimák, Kořánek - Sláma, Suchan, Radosta, Reindl.