5
1
10. 11. 2018

Domácí opět neudrželi dvoubrankové vedení

Milevští ve 27. minutě vedli dva nula. Hosté do konce druhé třetiny skóre srovnali po dvou chybách domácích. Ve třetí třetině Táborští dokonali obrat a zvítězili o tři branky.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 25. Suchan, 27. Suchan - 28. Pospíchal (Jankovský), 37. D. Hubáček (Kadilák), 54. Ošmyk (Pospíchal), 58. Prštický (Syrovátka), 60. Prštický (Jelínek). Rozhodčí: Vovčko - Matoušek, Knor. Vyloučení: 7:6 navíc Bílek 10 OT, Havran TH (oba Milevsko), Brabec TH (Tábor). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 620. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Panec - Štych, Jíška, Hamerle, A.Hájek, Havran, Votruba, Tampier - Seidl, Müller, T.Hájek - Fořt, Suchan, Kořánek, - Bílek, Šimák, Radosta - Sláma, Reindl, Petřík