5
1
29. 10. 2018

Milevští neudrželi vedení nad Strakonicemi

V Milevsku se hrál velmi kvalitní hokej. Tři velmi rychlé góly v úvodních dvou minutách, v sedmé minutě došlo k dlouhému přerušení po pádu na mantinel strakonického Lukáše Hrubého. Dle zpráv je hráč v pořádku. Utkání znovu nabralo na obrátkách. Domácí však své vedení o dvě branky na začátku třetí třetiny neudrželi a padli v prodloužení po individuální chybě.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 1. Seidl (Müller), 2. Fořt (Sláma, Reindl), 7. Seidl (Suchan), 27. Bílek (Šimák) - 1. Bednařík (Růžička), 18. Ruda (Škoda, Bednařík), 43. Jiřinec, 44. Šebesta, 62. Bednařík (M. Hrubý). Rozhodčí: Hamr - Müller, Soukup. Vyloučení: 12:9 naví Řehoř (Strakonice) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 440. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:5.

Panec - Hamerle, Jíška, Tampier, A.Hájek, Havran, Votruba - Seidl, Müller, T.Hájek - Suchan, Pouch, Fořt - Bílek, Šimák, Radosta - Sláma, Reindl, Petřík

Myslivec – M. Hrubý, Kopenec , Hřebíček, L. Hrubý, Všetečka, D. Škoda, Topinka - P. Řehoř, Mikeš, Šebesta - Ruda, Růžička, Bednařík - Jiřinec, Švec, Menšík - Pašek