5
1
7. 10. 2018

Milevští soupeři mnoho nepovolili

Milevští po prohraném utkání v Jindřichově Hradci potřebovali bodovat. Ivan Radosta v utkání hattrick a dvě asistence. Jinak podal celý tým super výkon dnes jim patří poděkování.

Milevští potřebovali v tomto domácím utkání bodovat. Po vítězství v prodloužení proti Hluboké a prohře v Jindřichově Hradci nutně tým potřeboval zisk všech bodů. Potřebovali také prolomit zakletí domácího prostředí. Milevští nedokázali od začátku ledna na domácím ledě plně bodovat. Začátek utkání byl plný nepřesností na obou stranách. Začátkem 10. minuty se po samostatné akci dokázal prosadit Ivan Radosta. Na tuto branku reagovali hosté srovnáním skóre. To se nelíbilo Radostovi a po druhé své pěkné akci dokázal opět dopravit puk za záda Machotky. Milevští měli i lepší vstup do druhé třetiny. Třetí branku zařídil Tomáš Hájek. Hosté ještě dokázali snížit skóre. Autorem čtvrté branky byl Milan Kořánek po pěkné akci, které šla přes Radostu od Michala Štycha. Milan Kořánek byl i u dalšího úspěchu Milevských, když ideálně našel Poucha a ten se tentokráte nemýlil. Za stavu 5:2 šly oba týmy do kabin, aby se připravily na poslední dějství. Začátkem třetiny ve vlastním oslabení byl autorem branky Tomáš Hájek za asistence svého parťáka Radka Seidla. Ve 46. Minutě dokázali hosté využít přesilovku. V 56. minutě dovršil hattrick Ivan Radosta za asistence Tomáše Bílka. V 58. minutě se prosadil Jakub Šimák, asistence byla právem připsána Radostovi. Na konečný výsledek 9:3 upravil ve vlastním oslabení Šimák po přihrávce Tomáše Hájka. Hvězdou zápasu byl útočník Ivan Radosta, který zaznamenal pět kanadských bodů za hattrick a dvě asistence. Milevští dokázali prolomit zakletí domácího prostředí a získali tři body.

Milevsko vs Humpolec

Branky a nahrávky: 10. Radosta, 12. Radosta, 24. T.Hájek (Müller), 28. Kořánek (Radosta, Štych), 34. Pouch (Kořánek), 45. Seidl (T.Hájek), 56. Radosta (Bílek), 58. Šimák (Radosta), 60. Šimák (T.Hájek) - 11. Hendrych (M. Jelínek), 25. Dolejš (M. Jelínek), 46. M. Jelínek. Rozhodčí: Kraval - Diviš, Mašek. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 385. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3, 9:3.

Čunát - Štych, Jíška, Havran, Hamerle, Fořt , A.Hájek - Sláma, Pouch, Kořánek - Seidl, Müller, T.Hájek - Bílek, Šimák, Radosta