5
1
1. 10. 2018

Milevští nezvládli utkání druhého kola

Milevští v Jindřichově Hradci nezopakovali výkon z domácího ledu. Domácí hvězdou byl nástup do služeb Vajgaru Petera Puchera.

Po slavnostním zahájení, kdy byl do řad jindřichohradeckého týmu přivítán Peter Pucher, utkání začalo na Hradec slušnou návštěvou. Hosté nezačali velmi dobře, ale poměrně rychle taktovku přebral domácí tým. Milevští velmi dobře bránili a drželi svého soupeře mimo pásmo ohrožení Prince v jejich brance. Princ nastoupil do branky, když milevské jednička obdržela za trest v play-off loňské sezóny stop na tři utkání. V 9. minutě se domácí, ale prosadili a ujali se vedení. Milevští houževnatou obranou tento stav udrželi do konce třetiny. Hostům se nepovedl nástup do druhého dějství , nedokázali udržet Puchera a ten využil své zkušenosti ke zvýšení náskoku domácích. Na tuto branku Milevští dokázali reagovat, ve 27. minutě se prosadil Reindl, asistence byla právem připsána Hamerlemu a Slámovi. Dvoubrankové vedení pro svůj tým vypracoval opět Pucher. Od začátku třetí třetiny domácí velmi často zkoušeli pozornost dobře chytajícího Prince. Svůj tlak využili až při početní výhodě. Na stav 5:1 zvyšovali domácí, když naše obrana neuhlídala najíždějícího Mazance. V 54. minutě se prosadil Tomáš Hájek, když zužitkoval přihrávku svého parťáka Seidla. V závěru se Milevští dopustili chyby při střídání a byl z toho třetí trest v utkání. Hráči se již viděli v šatnách, ale domácí vteřinu před závěrečnou sirénou dokázali po šesté protlačit puk za záda Prince.

Milevští hráli šest přesilovek a nedokázali se prosadit. Domácí dokázali vyžít přesilovky dvě ze třech. Musíme rychle zapomenout a připravit se na sobotní zápas na domácím ledě.

Vajgar vs Milevsko

Branky a nahrávky: 9. Mazanec (Lazorišák), 24. Pucher (Košťál), 36. Košťál (Pucher), 47. Chmel (Pucher, Tržil¨, 49. Mazanec (Pucher), 60. Tržil (Košťál) - 27. Reindl (Hamerle, Sláma), 54. Hájek T. (Seidl). Rozhodčí: Stach - Macháček, Bušta. Vyloučení: 6:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 380. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 2:0, 2:1,5:1, 5:2, 6:2.