5
1
21. 3. 2018

Třetí utkání semifinále pro domácí Strakonice

Ve třetím utkání semifinálové série zvítězili domácí Strakonice. Přejeme další úspěchy. Milevští zaslouží pochvalu za předvedený bojovný výkon.

Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 10. P. Šebesta (Jar. Hřebíček), 23. P. Šebesta, 35. D. Kovář (Myslivec), 42. Samohejl (Dlouhý), 52. M. Všetečka (Dlouhý, Samohejl), 53. J. Švec, 58. J. Švec (Jar. Hřebíček, P. Šebesta) – 1. Suchan, 27. J. Müller (Suchan, Hamerle). Rozhodčí: Macák, D. Čáp – Jan Lang, Kubíček. Vyloučení: 11:10, navíc Čunát (Milevsko) 10 minut, Kořánek (Milevsko) 10 minut + do konce, Panec (Milevsko) do konce. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1450. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Myslivec – Jar. Hřebíček, D. Kovář, M. Všetečka, Topinka, M. Hrubý, D. Papež – J. Švec, P. Řehoř, P. Šebesta, Samohejl (53. – 57. D. Škoda), Dlouhý, L. Papež (50. Jiřinec), Ruda, Křenek, T. Růžička.

Panec – Hamerle, Čunát, Štych, T. Hošek, J. Havran, Votruba – Nevolný, Pouch, T. Novotný, Suchan, J. Müller, Kořánek, Buriánek, Radosta, Fořt, Sláma, Fencl, Pletka.