5
1
18. 3. 2018

Strakonice v závěru odvrátily vyřazení

Strakonice se odvetném semifinálovém zápase ujaly v Milevsku vedení zásluhou využité přesilovky. Milevsko však ke konci první části dokázalo srovnat. Po bezbrankové prostřední třetině domácí otočili stav ve svůj prospěch rovněž v početní výhodě. Jednogólové vedení drželo Milevsko až do 58. minuty, kdy Strakonice využily svojí druhou přesilovou hru. Za další minutu pak zvrátily po milevské chybě utkání ve svůj prospěch. Své vítězství stvrdily při závěrečné domácí hře bez brankaře.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 19. Fořt (Buriánek), 44. Pouch (Nevolný) - 14. D.Kovář (Hřebíček), 58. Samohejl (Dlouhý), 59. Švec (Šebesta), 60. L.Papež. Rozhodčí: Macák, Horáček - Brůha, Strnad. Vyloučení: 14:12 navíc navíc Ruda (Strakonice) 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 850. Střely na branku: 46:37 (13:11, 19:9, 14:17). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:4.

Panec - Čunát, Pletka, Hošek, Štych, Votruba, Havran - Nevolný, Pouch, Hamerle - Suchan, Müller, Kořánek - Buriánek, Radosta, Fořt - Sláma

Myslivec – Hřebíček, D. Kovář, Topinka, Všetečka, M. Hrubý, D. Papež - Švec, P. Řehoř, Šebesta - Samohejl, Dlouhý, L. Papež - Ruda, Křenek, Růžička - L. Hrubý, D. Škoda