5
1
18. 2. 2018

Milevští nedokázali udržet tříbrankové bedení

Milevští ve šlágru kola na svého soupeře v první třetině nastoupili jaksepatří, do konce třetiny si vytvořili tří brankové vedení. Soupeř však od počátku druhého dějství přidal a milevské začal přehrávat. Skóre srovnal, ale na toto ještě domácí stačili zareagovat a před sirénou si vedení vzali zpět. Třetí třetiny bal spíše boj a v něm byli úspěšnější hosté při hře 4:4 srovnali a utkání se prodlužovalo. Při signalizovaném faulu Müllera hostům naskočil čtvrtý hráč místo gólmana a dokázali vítěznou branku vstřelit.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 4. Sláma (Čunát, Fencl), 10. Sláma (Fořt, Hošek), 18. Buriánek (Bílek, Müller), 39. Pouch (Novotný, Nevolný) - 22. Dlouhý (Kovář, Myslivec), 25. Dlouhý (Samohejl), 36. Samohejl (Dlouhý), 53. Šebesta, 61. Dlouhý (L. Papež, Samohejl). Rozhodčí: Macák - Maxa, Macháček. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 390. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5.

Panec - Hamerle, Havran, Štych, Jíška, Čunát, Hošek - Bílek, Müller, Buriánek - Nevolný, Pouch, Novotný - Sláma, Fencl, Fořt