5
1
4. 2. 2018

Milevští doplatili na herní výpadek ve třetí třetině.

Domácí podruhé za sebou nezvládli třetí třetinu. Ani na domácím ledě neudrželi dvoubrankové vedení ze začátku závěrečného dějství. Utkání nedohrál Suchan, který má zlomený prostředníček.

Milevsko vs Veselí nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 25. Kořánek (Čunát), 34. Pouch, 36. Pouch (Štych), 49. Müller (Štych, Hamerle) - 21. Čáp (Mikeska), 32. Mikeska (Chlaň), 51. Čáp (Mikeska), 54. Bůžek (Arnold, Klimeš), 62. Chlaň (Mikeska) . Rozhodčí: Urban - Lang, Deim. Vyloučení: 4:4 navíc Votruba 5+OK, Kořánek 10 minut OT+OK, Štych 10 minut OT (všichni Milevsko), Dušák 5+OK (Veselí) . Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 395. Střely na branku: 34:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:5.

Panec - Pletka, Štych, Havran, Votruba, Čunát, Hošek, Jíška - Suchan, Müller, Kořánek - Novotný, Hamerle, Fořt - Nevolný, Pouch, Fencl - Sláma, Buriánek, Bílek - Radosta