5
1
29. 1. 2018

Milevští nezvládli třetí třetinu

Milevští velmi dobrým výkonem ve druhé třetině otočili vývoj ve svůj prospěch. Bohužel své dvoubrankové vedení ve třetí třetině neudrželi.

Milevští potřebovali v utkání bodovat. Po výsledkově nezdařeném utkání proti Radomyšli na domácím ledě potřebovali získat doby, aby si udrželi dobré místo pro boje v play-of. Hned v prvním střídání dostal dvouminutový trest Müller za hákování. Milevští se vcelku dobře ubránili, svého soupeře nenechali svým napadáním tvořit hru. V páté minutě velmi dobře vystřelil Bílek. O dvě minuty později zvonila tyč za zády Kubeše, který stál v brance domácích, kterou vyslal Fencl. I druhou přesilovku domácích milevští hráči zvládli vcelku dobře. Bohužel po dvou minutách přišla první větší chyba a přišla sprcha. Domácí se dostali do vedení. Nedá se říci, že by hosté byli v první třetině horším týmem. Opět nedokázali využít vytvořené šance. Po přestávce se hra Milevských zlepšila. Ve 23. Minutě přišla pěkná akce, kterou zakončil Suchan vstřelením vyrovnávací branky. Velký podíl na brance měl Hamerle. Hosté svého soupeře přehrávali. Do vedení se Milevští dostali druhou brankou Suchana. Tentokráte za asistence Müllera. Ve 34. Minutě vystřelil, od modré, Jíška, puk se od plexiskla odrazil před branku, kde puk ztečoval Radosta na hůl Novotného a tem jej zasunul za záda Kubeše. Ve druhé třetině hráli Milevští tři přesilovky. V té poslední si vytvořili tlak a vyslali několik střel na branku. Bohužel se vsítit čtvrtou branku nepodařilo. Do třetího dějství vstoupili Milevští zvláštním způsobem. Z toho co se o přestávce v kabině řeklo, nic moc neplatilo. Milevští se dostali pod velký tlak Hradeckých, ti využili zaváhání a střelili kontaktní branku ve 44. Minutě. V čase 46,56 si musel trenér hostů vzít oddechový čas, aby se pokusil své svěřence zklidnit a tak trochu domácí rozhodit. Po necelých třech minutách dokázali domácí skóre srovnat. Po protestech Pance o regulárnosti branky byl odměněn osobním trestem. V 52. Minutě domácí dokonali obrat v utkání. Dostali se do vedení a to uhájili do závěrečné sirény. Po potyčce byl vyloučen Jon a Kořánek na 2 + 10. Hostům nepomohla ani hra bez gólmana od času 58,33.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 13. Košťál (Lazorišák, Ondřej), 44. Navrátil (Ištvánik, Lazorišák), 49. Lazorišák, 52. Jindra (Janeček) - 23. Suchan (Hamerle), 30. Suchan (Müller), Novotný (Jíška, Radosta) . Rozhodčí: Ondřej - Krauzer, Šimánek. Vyloučení: 7:5 navíc Jon (JH), Panec, Kořánek (oba Mil) OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 315. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.