5
1
9. 12. 2017

Milevsko zdolalo Vimperk v prodloužení.

Milevští poprvé v sezóně okusili prodloužení, od letoška hrané ve třech. Po třech a půl minutě se podařilo Radostovi využít ideální přihrávku od Novotného. Zisk dvou bodů je pro tým velmi důležitým krokem k udržení kontaktu se špicí tabulky.

Milevsko vs Vimperk

Branky a nahrávky: 20. Suchan, 54. Müller, 64. Radosta (Novotný) - 16. Paule (Hanzal), 24. Paule (Binder). Rozhodčí: Trnka - Brůha, Strnad. Vyloučení: 1:6 navíc J.Předota (Vimperk) 10 minut OT . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 460. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Kolář - Čunát, Havran, Jíška, Hamerle, Votruba, Hošek - Nevolný, Müller, Kořánek - Novotný, Suchan, Fořt - Bílek, Radosta, Fencl - Sláma, Buriánek, Pletka