5
1
26. 11. 2017

Tři body z Krumlova

Milevští v druhém venkovním utkání obrali o body lídra tabulky. Hosté odehráli velmi kvalitní utkání, celý tým hrál zodpovědně. O výhře rozhodli dvě využité přesilovky hostů a neproměněné trestné střílení domácích.

Domácí do utkání vlétli, jak se dalo předpokládat. Milevští začali utkání opět na čtyři útoky a tři obranné dvojice. Hosté velmi dobře ustáli nástup domácích. Hned první vyloučení domácích Milevští dokázali využít a ujali se vedení, když střelu od modré z hole Čunáta tečoval Kořánek. Domácí dostali výhodu jednoho muže v poli navíc po podražení. Hosté tentokráte velmi organizovanou obranou nenechali domácí vyniknout. Když střela prošla do brankoviště zaúřadoval Panec. Domácí dokázali vyrovnat ve 14. minutě. V těchto minutách se hrál velmi kvalitní rychlý, tvrdý hokej bez záludností. Do vedení se domácí dostali koncem třetiny, když vystihli přihrávku milevských. V závěru byl ještě vyloučen hráč hostujícího týmu za držení protihráče. Hosté dokázali přenést zbytek trestu do třetiny druhé. Domácí opět velmi rychle zahájili druhé dějství. Přesto se hosté ubránili. Dvě oslabení domácích dostali milevské do tlaku. Druhou přesilovku dokázali opět využít. Kombinaci Hájek - Nevolný zakončil Kořánek ve 31. minutě. O čtyři minuty později dopravil do krumlovské sítě puk Čunát. Milevští si tak vzali vedení zpět. Za stavu 2:3 se šlo podruhé do kabin. Krumlovští na svého soupeře v začátku posledního dějství vlétli. Milevští však velmi dobře bránili a proti cestě puku do jejich branky byl opět dnes velmi spolehlivě chytající Panec. Ten se také vytáhl super zákrokem při TS po faulu v jasné brankové situaci domácích. Domácí do konce utkání nenašli zbraň na svého dnešního soupeře. Nepovedlo se jim to ani při hře bez brankáře.

Milevští podruhé za sebou přivezli domů plný počet bodů z ledu vedoucího celku tabulky. Za týden je čeká další z velmi nepříjemných a nevyzpytatelných soupeřů a to tým Humpolce.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 14. Kadlec (Andrýsek, Šťastný), 18. Svěchota (Kadlec) - 9. Kořánek (Čunát, Hájek), 31. Kořánek (Nevolný, Hájek), 36. Čunát. Rozhodčí: Poskočil - Němec, Knor. Vyloučení: 5:4+TS. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.