5
1
18. 11. 2017

Milevští loupili ve Strakonicích

Milevští odjížděli do Strakonic s cílem získat alespoň bod. V utkání se ujali vedení, domácí po minutě skóre srovnali. Hosté si vedení vzali v šesté minutě spět a od té doby byli lepším celkem na strakonickém ledě. Milevští od poloviny první třetiny udávali tón hry. Když bylo pro ně nejhůře podržel Panec. Dá se opravdu bez nadsázky prohlásit, že Milevsko vyloupilo Strakonické Dudáky.

Strakonice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 4.Hřebíček (Ruda, T. Růžička) – 3. Radosta (Votruba), 6. Kořánek (Nevolný), 24. Havran (Čunát, Pouch), 36. Fořt (Novotný), 40. Pouch (Kořánek), 46. Fořt (Suchan). Rozhodčí: Šperl – Knor, P. Bělohlav ml. Vyloučení: 7:4 . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 510. Střely na branku: :372. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:6.

Myslivec (41. Doubek) – M. Všetečka, Jarosl. Hřebíček, D. Kovář, M. Hrubý, D. Škoda, Topinka (21. Kordík) – T. Růžička, Major, Ruda, L. Bednařík, Dlouhý, Samohejl, Křenek (41. P. Řehoř), Müller, P. Srb.

Panec – J. Havran, Čunát, Hamerle, Jíška, T. Hošek, Votruba – Nevolný, Pouch, Kořánek - T. Novotný, Suchan, Fořt - T. Bílek, Radosta, Fencl.