5
1
22. 10. 2017

Milevští jasně porazili HC Vajgar

Milevští o výsledku rozhodovali vždy na začátku třetin. Rychlé góly v úvodu utkání a začátkem druhé třetiny tým od Vajgaru srazil na kolena. Milevští velmi dobře bránili v oslabení a využili tři z devíti přesilovek.

Milevsko vs Vajgar

Branky a nahrávky: 3. Nevolný (Pouch, Havran), 3. Suchan (Novotný), 21. Fořt (Čunát, Nevolný), 21. Suchan (Bílek), 25. Čunát (Kořánek, Suchan), 32. Suchan (Fořt), 38. Hošek (Suchan), 49. Pouch (Sláma) - 13. Chmel (Tržil, Tomšík), 29. Ištvánik (Gurka, Lazorišák), 52. Lazorišák (Chmel). Rozhodčí: Horáček - Maxa, Kubíček. Vyloučení: 14:12. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku: . Průběh utkání: .

Panec - Štych, Čunát, Havran, A.Hájek, Hošek, Votruba - Nevolný, Pouch, Kořánek - Bílek, Suchan, Novotný - Sláma, Fořt, Jíška