5
1
23. 9. 2017

Jihočeská krajská liga mužů odstartovala.

Milevští v prvním kole přivítali Jiskru Humpolec. Domácí o svém vítězství rozhodli již v první třetině. Za stavu 5:0 tak trochu podvědomě přizpůsobil domácí hru hře Humpolce. Milevští byli po celé utkání lepším celkem a svého soupeře jasně přestříleli.

Milevsko vs Humpolec

Branky a nahrávky: 3. Müller (Suchan), 17. Suchan (Müller), 18. Müller (Kořánek), 20. Suchan (Štych, Kořánek), 29. Novotný (Sláma), 50. Buriánek (Votruba) - 50. Dolejš (Kafka, Hřeben). Rozhodčí: Trnka - Brůha, Bušta. Vyloučení: 6:6 navíc Čunát (Milevsko) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku:54:21 . Průběh utkání: 6:0, 6:1.

Panec - Štych, Čunát, Hošek, A.Hájek, Havran, Votruba - Suchan, Müller, Kořánek - Bílek, Radosta, Novotný - Sláma, Buriánek, Fořt