5
1
28. 3. 2018

V posledním utkání sezóny jasné vítězství mladších žáků.

Mladší žáci si ve druhé třetině posledního utkání sezóny otevřeli v Klatovech střelnici.

Klatovy vs Milevsko

Branky a nahrávky: 21. Maxa (Tománek), 29. Tománek - 14. Podrabský (Kořánek, Simon), 24. Blažek, 29. Blažek (Čunát), 34. ˇCunát, 34. Bauška (Suchan, Blažek), 35. Vrzal V. 37. Čunát, 39. Blažek (Bauška), 41. Podrabský (Blažek, Vrzal T.), 42. Čunát, 58. Vrzal V. Čunát), 60. Blažek. Rozhodčí: Jindra - Kosnar. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klatovy

Vlasák, od 32. minuty Strnad - Míčšek, Lorenc, Kasík, Kolář, Bernard, Trefanec, Král, Smaha M., Denk, Srp, Smaha T., Maxa, Ulrych, Mareš, Tománek, Vestřál, Kováříl, Bradáč, Gajdoš, Kloud

Koutník, od 31. minuty Hanus - Čunáít, Hlavín, Kořánek, Simon, Simonová, Bauška, Koutník, Suchan, Podrabský, Vrzal T. Baušková, Blažek, Vrzal T., Dvořák