5
1
14. 10. 2017

Další vítězství milevských mladších žáků.

Mladší žáci začali utkání rozpačitěji. Herně jim hodně pomohla využitá přesilová hra v deváté minutě první třetiny. Hosté sice skóre sice srovnali. Milevští brzy na obdrženou branku reagovali. Od druhé třetiny byli domácí lepším týmem na ledě.

Po herně vyrovnané první třetině domácí přidali a v podstatě rozhodli o své výhře. Své vedení ve třetí třetině pojistili dvěma vstřelenými brankami.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 7. Klíma(Blažek), 11. Blažek (Fábera), 24. Bauška, 33. Hlavín (Podrabský), 37. Blažek (Klíma), 40. Vrzal V., 52. Blažek, 58. Fábera - 9. Mrůzek (Smrž). Rozhodčí: Maxa - Kubíček. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Hanus, od 30. minuty Koutník - Hlavín, Simon, Bejšák, Simonová, Bauška, Koutník, Suchan, Céza, Vrzal V., Baušková, Blažek, Vrzal T., Dvořák, Fábera, Podrabský, Klíma

Hammerbauer - Vondrák, Bilík, Rod, Smrž, Vondrášek, Mrůzek, Poklop, Koch, Zeman, Němec, Matyska