5
1
9. 10. 2017

Mladší žáci přivezli od Vajgaru bod

Milevští se ve druhé třetině ujali dvoubrankového vedení. Domácí dokázali využít soupeřova úbytku sil a srovnali skóre, které se již nezměnilo ve prospěch jedné či druhé strany.

Milevští nastoupili s Hanusem v bráně a s 12 hráči v poli. Po vyrovnané úvodní třetině se ujali na začátku druhé třetiny vedení po góle Tomáše Vrzala, asistence Blažek. Milevsko bylo střelecky aktivnější a po zachycení soupeřovy rozehrávky navýšil Vlastík Blažek na 2:0. Tento stav i přes velký nápor domácích před přestávkou vydržel do konce 2. třetiny. Po úpravě ledu Milevští nejen pozorně bránili, skvělými zákroky se vyznamenával v brance Otík Hanus, ale snažili se navýšit náskok. Po několika "zajímavých" vyloučeních na obou stranách se domácím nejprve podařilo snížit a 4 minuty před koncem, kdy se začal projevovat sobotní zápas a cestování, soupeř vyrovnal. Na vítězství měly ještě šance oba týmy, ale bod za remízu je nakonec spravedlivý. Přestože jsme soupeře opět výrazně přestříleli, úbytek sil na konci a lepší proměňování šancí nás připravily o vítězství. Potěšením bylo sledovat semknutý hráčský kolektiv, fandící rodiče a odhodlání všech vyhrát. Na sobotní zápas se Strakonicemi bychom měli být v hojnějším počtu v poli i s uzdravenými hráči.

Liga mladších žáků,

Branky a nahrávky: . 48. Rangl (Sedlačík), 52. Rangl - 23. T. Vrzal (Blažek), 28. Blažek Rozhodčí: . Vyloučení: 7:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .