5
1
10. 9. 2017

Super start mladších žáků do sezóny 2017-18

Milevští velmi dobře zahájili sezónu. Dokázali se soustředit na hru po celou dobu utkání a o svém jasném vítězství rozhodli ještě lepším výkonem ve třetí třetině.

Milevští ve svém prvním utkání porazili tým z Rokycan. První dějství bylo ve znamení milevské převahy a do přestávky byl stav utkání 1:6 v náš prospěch. Domácím vyšla druhá třetina, kdy kluci povolili, a třetina skončila 5:3 pro Rokycany. V průběhu druhé přestávky si kluci vyslechli několik taktických rad trenéra Štycha a nastoupili do posledního dějství s nadějí na výhru. Tuto naději proměnili ve skutečnost a do konce zápasu nastříleli dalších 7 gólů a vyhráli třetinu 2:7. Po závěrečné siréně svítil na světelné tabuli velmi povzbudivý výsledek 8:16 ve prospěch Milevska. Tímto vítězstvím si mladší žáci připisují první body do tabulky. Výborně zachytali oba brankáři Otík Hanus a David Koutník.

Rokycany vs Milevsko

Branky a nahrávky: 3. Skala (Komenec, Krátký), 21. Krátký, 24. Komanec, 30. Skala, 34. Krátký (Skala), 48. Kohel (Křepela), 57. Krátký (Komanec) - 1. Blažek (Fábera), 8. Čunát, 11. Fábera, 12. Podrabský, 13. Bauška (Blažek), 18. Blažek (Fábera), 24. Fábera (Blažek), 31. Fábera, 34. Blažek, 46. Blažek (Bauška), 47. Blažek (Bauška), 51. Bauška (Čunát), 54. Bauška, 55. Čunát (Blažek), 59. Vrzal, 59. Podrabský . Rozhodčí: Hucl. Vyloučení: 6:2. Využití:0:3 . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .