5
1
18. 3. 2018

V dohrávce Ligy starších žáků zvítězili Vzduchotechnici.

V dohrávce Ligy starších žáků zvítězili milevští kluci. Po vyrovnané první třetině svěřenci Krupky přidali a začalo se to projevovat na skóre. Od začátku druhé třetiny byli Milevští lepším týmem na ledě.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 3. Špánek (Fábera), 19. Špánek (Baťala), 24. Špánek, 27. Rottenberg (Fábera, Čunát), 31. Fábera (Kolář), 36. Klíma (Junek, Čunát), 36. Špánek (Prokop, 52. Bejšák (Hlaváček (Prokop), 52. Špánek, Čunát). Rozhodčí: Košatka - Mitáš. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kamenický, od 30. min Vlk - Junek, Kolář, Čunát, Bejšák, Prokop, Hlaváček, Klíma, Bouška, Balík, Fábera, Baťala, Špánek, Rottenberg