1
25. 9. 2010

Starší žáci nedali svému soupeři žádnou šanci

Na domácím ledě svým soupeřům z Kutné Hory nedali žádnou šanci.

Od úvodního vhazování domácí svého soupeře zatlačili do jeho obranné třetiny kde svým důrazem přehrávali hostující obranu. Již v sedmé minutě byl stav na ukazateli skóre 3:0, když Chalupu v kutnohorské brance postupně překonal Jan Urban, Daniel Trepka a Štěpán Pinkas. V průběhu druhé třetiny pak tlak domácích ještě zesílil a přinesl tak již osmibrankové vedení. Na změně skóre se podílel čistým hattrickem Martin Pospíšil a po jedné brance přidali Aneta Kadeřábková a Daniel Trepka. Třetí třetina pak přinesla pohodovou dohrávku utkání, při které si bylo možno natrénovat další herní varianty. Přesto ji domácí vyhráli 4:0, když v úvodu třetiny skóre navýšil Jan Urban a Daniel Trepka, který si tím také zkompletoval hattrick. Konečný výsledek pak stanovil dvěma brankami s přehledem hrající Martin Pospíšil. Na výhře se však mimo střelců branek podílelo celé mužstvo v čele s Petrem Jirouškem, který tak vychytal první nulu v sezoně.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:Martin Pospíšil 5/1, Daniel Trepka 3/0, Jan Urban 2/0, Aneta Kadeřábková 1/1, Štěpán Pinkas 1/0, Kryštof Švagr 0/1. Rozhodčí: Schlixbier, Čáp. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0.

Petr Jiroušek - Aneta Kadeřábková, Jan Urban, Martin Pospíšil, Daniel Trepka, Štěpán Pinkas, Kryštof Švagr, Libor Sýkora, Ondřej Mašek, Libor Nerad, Martin Chomát, David Sleza, Michal Daňhelka, Michal Chwastek.