5
1
19. 9. 2010

Zasloužené vítězství Starších žáků ve Velkých Popovicích

V sobotu 18.9.2010 zahájili starší žáci HC Milevsko 2010/HC Tatran Sedlčany sezonu 2010/2011 mistrovským utkáním ve Velkých Popovicích, kde o svém vítězství rozhodli až v průběhu třetí třetiny.

Skóre utkání otevřel v páté minutě po přihrávce Daniela Trepky střelou k tyči Štěpán Pinkas. Na vyrovnávací branku soupeře ještě v první třetině odpověděl po spolupráci s Liborem Sýkorou brankou Daniel Trepka, který opět vrátil vedení na stranu hostů. Úvod druhé třetiny však patřil domácím, kteří do poloviny utkání dvěma góly obrátili skóre ve svůj prospěch. Vyrovnání pak přinesla při hře v oslabení souhra přihrávajícího Jana Urbana a skórujícího Daniela Trepky, který přesně trefil mezeru mezi betony domácího brankáře. Rozhodující úder hosté zasadili v rozmezí 49 až 57 minuty, když domácího gólana postupně překonal umístěnou střelou Jan Urban po přihrávce Daniela Trepky, Martin Pospíšil po krásném průniku zakončeným perfektním blafákem a znovu Jan Urban, který tak zůžitkoval přihrávku Martina Pospíšila. Z Velkých Popovic si tak starší žáci po zásluze odváží první 3 body v letošní hokejové sezoně.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky:Jan Urban 2/2, Daniel Trepka 2/2, Martin Pospíšil 1/1, Štěpán Pinkas 1/0, Libor Sýkora 0/1. Vyloučení: 6:6 . Využití:0:1 . V oslabení:1:1.