5
1
22. 10. 2017

Přestřelka ve Veselí

Další ligový zápas odehráli starší žáci na ledě ve Veselí, ale opět bez bodového zisku. Zápas ve Veselí mohl dopadnou určitě lépe, kdyby jsme se chovali jako tým.

Dvě třetiny jsme poctivě dodržovali pokyny trenéra a vedli jsme 3:4. Výborně chytal Martin Vlk. Hlavně ve druhé třetině jsme domácí jasně přehráli. Potom se ale začalo dít to co se v posledních zápasech neustále opakuje. Někteří hráči protahovali střídání, chtěli si za každou cenu dát gól a přestali hrát poctivě dozadu. Tím se tvořila jedna šance za druhou a domácí to dokonale potrestali. Je to veliká škoda, protože Veselí nebylo lepší. Nejvíce spokojeni byli diváci, kteří viděli šestnáct pěkných gólů. Tentokrát byl zisk bodů velice blízko. Nedá se nic dělat a o nápravu se pokusíme již ve čtvrtek v Soběslavi, kde proti nám nastoupí Tábor B.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 15. Nedvěd (Šrůta, Řehoř), 19. Řehoř (Stropek), 40. Slechan, 50. Stropek, 51. Slechan (Stanislav), 53. Nedvěd, 55. Vachun, 58. Vachun, 58. Řehoř (Šrůta) - 7. Špánek, 25. Kolář, 35. Bejšák, 37. Hlaváček, 56. Hlaváček, 58. Rottenberg (Bouška P.), 58. Bouška (Hlaváček). Rozhodčí: . Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .