5
1
7. 10. 2017

Ve vyrovnaném zápase zvítězil Tábor

Milevští v posledním utkání v Českým Budějovicích přišli o dalšího hráče. I přes oslabení Milevsko podalo bojovný výkon.

Milevští prohráli první třetinu dvěma slepenýma góly. Druhou třetinu sice vyhráli, ale na obrat v utkání to bylo málo, týmu citelně chybí zranění hráči. Popřejme jim rychlé uzdravení bez následků.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 31. Junek, 40. Bouška (Bejšák) - 9. Duben (Kupka), 10. Kupka (Šťastný, Duben), 27. Kupka, 41. Kupka . Rozhodčí: Čáp - Urban. Vyloučení: 5:4, navíc TS (Mil), Eichler (Tab) OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Vlk, od 21. min Kamenický - Junek, Kolář, Bejšák, Hlaváček, Bouška, Balík, Fábera, Baťala, Špánek, Zahradník, Rottenberg