5
1
29. 9. 2017

Starší žáci podlehli Domažlicím

Milevští velmi dobře odehráli dvě třetiny. Od 15. minuty vedli o dvě branky. V posledním dějství docházely síly a hosté toho dokázali využít.

Milevští dvě třetiny vedli, bohužel ve třetí třetině docházely síly a toho hosté dokázali využít.

Liga starších žáků,

Branky a nahrávky: 13.Bouška (Rottenberg), 15. Bouška - 45. Ledvina (Toupal), 48. Lenárd (Jelínek), 48. Hruška (Toupal), 52. Toupal (Hruška), 56. Hájek (Hruška) Rozhodčí: Čáp - Novotný. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kamenický (Vlk) - Kolář, Juinek, Bouška, Prokop, Rottenberg, Bejšák, Hlaváček, Baťala, Špánek, Kodad, Zahradník