5
1
31. 8. 2017

Ve zkráceném přípravném utkání Milevští zdolali Servismeny

Utkání bylo nejprve pro vadu v ledové ploše přerušeno, po úpravě ledu se dohrávala druhá třetina, bohužel se závada opakovala tak rozhodčí utkání předčasně ukončili. Milevští podali opět velmi kvalitní výkon, druholigovému celku dokázali dát dvě velmi hezké branky.

Milevští vstoupil do utkání velmi dobře. Předpokládaný nástup hostů se podařilo eliminovat a domácí již začátkem druhé minuty vyzkoušeli pozornost gólmana soupeře. V čase 3,09 za faul byl vyloučen Trumer. Milevští přesilovku sehráli velmi aktivně, ale branku se jim vstřelit nepovedlo. Pěknou střelu Slámy zlikvidovala lapačka Dudáčka. Když hosté koncem 5. minuty nabírali na dechu, zapracoval Panec v brance domácích. Mezi sedmou a desátou minutou velmi dobře domácí napadali rozehrávky hostů již v jejich obranném pásmu. Kořánek vystihl přihrávku hostujících beků, ale ani na dvakráte se mu nepodařilo dostat puk za záda gólmana. V polovině 11. minuty se do brejku dostal Bílek, byl hákován. Neřízené TS však nedokázal dotáhnout a tak se stav neměnil. Milevští velmi dobře napadali rozehrávku a dokázali si vytvořit i několik slibných šancí. V první třetině branka nepadla. Do druhé třetiny nastoupil Pouch po zranění v obličeji. Hned v úvodu první pětka ukázala velmi zdařilou akci Štych-Müller-Kořánek-Pouch volala po brance. Při dalším střídání si opět vytvořili solidní tak a vyvolali pěkné zmatky před brankou Dudáčka. Těsně před polovinou třetiny byl za protesty vyloučen Macháček, následovat trest OK. Domácí se do vedení dostali brankou Buriánka po akci Havran-Sláma. Hosté v polovině utkání vystřídali gólmany. V čase 34,26 byl na straně Milevska vyloučen Havran a straně hostů Kříž na 2+2 za hrubost. Hra ve čtyřech vyhovovala milevským hokejistům více. Záhora nahrál na hokejku Fořta a ten zvýšil vedení domácích. Na časomíře svítil čas 36. minuty. Gólman hostů upozornil na díru v ledě. Rozhodčí přerušili druhou třetinu. Zbytek se dohrával po úpravě ledu. Milevští dokázali ustát tlak Budějovických jednak v dohrávaném zbytku druhé třetiny tak v úvodu třetiny třetí. Bohužel v čase 45,44 se objevila díra v ledu na jiném místě. Rozhodčí z bezpečnostních důvodů utkání ukončil. Je to velká škoda, protože mnoho diváků, kteři na přípravné utkání našlo cestu, mohlo vidět velmi kvalitní, rychlé i tvrdé utkání. Ve středu jedou milevští hokejisté na odvetu do Českých Budějovic. V Milevsku sehraje celek HC Milevsko 2010 další utkání v sérii přípravy ve v sobotu 9. 9. 2017. V tradičním čase 17,00 hod se představí celek Strakonic.

2 : 0
(0:0,2:0,)
Milevsko vs David Servis ČB

Branky a nahrávky: 33. Buriánek (Sláma, Havran), 36. Fořt (Záhora). Rozhodčí: Flégl - Schlixbier, Dejm. Vyloučení: 2+2 Havran : 1 navíc 2+2 Kříž, TS Kříž, OK Macháček . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Panec - Jíška, Štych, Hamerle, Hošek, Havran, Votruba - Kořánek, Müller, Pouch - Novotný, Záhora, Bílek - Fořt, Buriánek, Sláma