5
1
12. 3. 2017

Milevští postupují do semifinále

Milevští se ujali hned v úvodu domácího utkání vedení a od té doby byli lepším celkem na ledě. Domácí hráli velmi disciplinovaně a s chutí.

Milevsko začalo odvetné utkání na domácím ledě velice dobře. Hosté odolávali úvodnímu náporu Milevska jen do druhé minuty, to Pouch zužitkoval přihrávku Novotného. Utkání bylo i nadále v jasné režii zelenomodrých. Druhou branku vstřelil v deváté minutě střelou od modré Havran. I zbytku třetiny domácí doslova vévodili. Hosté sem tam vystřelili na Žilinčíka, ten ale potvrdil formu z předchozího utkání a se vším si hravě poradil. Do druhé třetiny vjeli milevští na led s jasným cílem. Definitivně rozhodnout o svém postupu a to povedlo. Ve 26 minutě si sjel pro přihrávku střelec dvojutkání Pouch a nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve zbývájící části druhé třetiny se hosté pokoušeli alespoň o menší korekci výsledku, ale domácí kouzelník Žilinčík opět vyšvihl několik svých kouzelnických čísel. Ve třetí části se zápas už spíše dohrával. Milevsko nabídlo svým fanouškům několik akcí, do kterých by asi na nerozhodného výsledku nešlo. Ve 45 minutě jednu takovou zakončil Novotný, který ukázal bravůrní zakončení. Žirovničtí už se zmohli pouze na tu dlouho očekávanou korekci. Na konečných 4-1 v 58 minutě upravoval Ištvánik. Poté už mohla v domácím kotli propuknout vítězná euforie.

Milevsko vs Žirovnice

Branky a nahrávky: 2. Pouch (Novotný, Havran), 9. Havran (Müller), 26. Pouch (Havran, Nevolný), 45. Novotný (Pouch, Nevolný) - 58. Ištvánik (Tomšík). Rozhodčí: Macák, Poskočil - Vondráček, Sýkora. Vyloučení: 5:6, navíc Fořt (Mil), Jasanský a Jon (Žir) všichni OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0 . Diváci: 350. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 4:0, 4:1.

Žilinčík - Jíška, Matějka , A. Hájek, Hošek, Votruba, Havran, Mikš - Hamerle, Radosta, Polodna - Fořt, Müller, Sláma - Novotný, Pouch, Nevolný