5
1
4. 2. 2017

Čtvrťáci drží neporazitelmost na velkém kluzišti

Milevští v předehrávaném utkání krajské ligy přípravek porazili na svém ledě celek od Jordánu.

V pátek jsme hostili táborské Kohouty.Prví dvě třetiny pro nás skončili vítězstvim 3:1,oba týmy byli vyrovnané.Zato třetí třetina byla napínavá až do poslední sekundy.V čase 39:19 dává Suchan po Blažkově přihrávce branku, čase 39:43 si to chlapci vyměnili,v čase 43:45 a 44:07 dostáváme dvě branky stav 7:5.Bude vhazování v našem obranném pásmu,kouč Jiří Rybák si bere oddechový čas 30 sekund.Do pole nasazuje naše nejlepší hráče. Blažek na buli,Klatovský jde pro kotouč a padá, snaží se v leže posunout kotouč ven ze třetiny,ale ten se dostává před naší bránu,kde se ho Kohouti snaží dostrkat do branky,golman Hanus leží, připrývá kotouč a rozhodčí píská,poté se kotouč dostává do branky a rozhodčí rozpaží,což znamená,že gól neplatí.Hosté začnou protestovat a rozhodčí znovu ukazuje ,že gól nebyl uznán.Vhazování před naší brankou,Blažek na buli,Kohouti v šesti bez brankáře,Klatovský má kotouč a na naší modré objíždí pět soupeřů,kteří mu brání v cestě do prázdné brány.V čase 44:58 Klatovský trefuje prázdnou bránu soupeře a za dvě sekundy zazní siréna,která ukončí tak napínavý zápas.

8 : 5
(1:0,2:1,5:4)
Milevsko vs Tábor
Minihokej 2007,

Branky a nahrávky: 6. Klatovský, 19. Podrabský, 21. Hlavín, 37.Hlavín, 40. Suchan (Blažek), 40. Blažek (Suchan), 45. Klatovský - 30. Matoušek, 33. Matoušek, 39. Makovec, 44. Skoumal (Matoušek), 45. Kostka . Rozhodčí: Suchan - Kothera. Vyloučení: TS 2:4. Využití: TS 2:0. V oslabení: .

Hanus - Klatovský, Vaniš, Simon, Bejšak, Simonová, Hlavín, Koutník, Suchan, Podrabský, Trojáček, Blažek, Vrzal, Dvořák, Céza, Kolář