5
1
10. 10. 2016

Vyrovnaná utkání proti Táboru

Druhá utkání mistrovského turnaje v Táboře přinesla vyrovnaný hokej. Výsledky milevských mladíků jsou povzbudivé.

HC Milevsko 2010 A - HC Tábor A 6:7 (1:1, 2:0, 3:6)

sestava, branky "A": Hanus - Blažek , Suchan, Simonová - Klatovský 4 ,Podrabský 1, Vrzal T.1

Oba týmy naskočily do zápasu ve velmi vysokém tempu. V první třetině padla na obou stranách jen jedna branka, hra byla hodně vyrovnaná. V druhé třetině naší hráči proměnili dvakrát, ve třetí třetině třikrát, ale bohužel šest branek inkasovali a to rozhodlo o výsledku zápasu a o gól prohráli.

HC Milevsko 2010 B - HC Tábor B 6:5 (1:1, 1:4, 4:0)

sestava, branky "B": Koutník - Bejšák,Kolář,Koutník F. - Vaniš, Dvořák, Trojáček - Baušková, Simon

Kluci ve hře dominovali, bohužel na skóre to ale díky "nešťastným" gólům a nemožnosti prorazit brankáře soupeře znát nebylo a tak prohrávali 5:1. Ale díky bojovnosti a společné práci výsledek otočili na 6:5.