5
1
2. 10. 2016

Druhé utkání mistrovského turnaje milevským nevyšlo

Ve druhém utkání mistrovského turnaje si milevští neužívali radosti jako v premiéře letošní sezóny.

Žáci 4. tříd odehráli v sobotu 1.10. svá první mistrovská utkání minihokeje na malé hřiště ve třetině, 3 x 15 minut letmé střídání. V levé třetině hraje skupina ročníku 2007 "A" a v pravé třetině skupina ročníku 2008 "B". Druhým soupeřem byla Soběslav, naši chlapci a dívky nastoupili na zápas po hodinové pauze,kdy se odehrál zápas obou hostů mezi sebou. První třetinu jsme prospali a inkasovali jsme pět branek, druhou třetinu jsme otočili a vstřelili tři branky, ale ve třetí třetině už nám síly na soupeře nestačily.

HC Milevsko 2010 A-HC Soběslav A 6:10 (1:5) (3:1) (2:4)

Sestava + branky: Koutník - Blažek 2, Suchan, Simonová - Céza, Klatovský 4, Podrabský

HC Milevsko 2010 B

V druhém zápasu proti stejně starým hráčům Soběslavi kluci nastoupili jistěji, několikrát vedli, ale štěstí se nakonec naklonilo na stranu soupeře a konečný výsledek tak zněl 8-10.

HC Milevsko 2010 B-HC Soběslav B 8:10 (2:2, 3:3, 3:5)

Sestava: Hanus - Bejšák, Kolář, Koutník - Vaniš, Dvořák, Trojáček - Baušková, Simon, Vrzal T.