5
1
2. 10. 2016

První mistráky 4. tříd vyzněly pro milevské

Tento víkend začaly mistrovské zápasy i pro milevské 4. třídy. V úvodu si domácí poradili se Slavojem Krumlov

HC Milevsko 2010 A

HC Milevsko 2010 A-HC Český Krumlov A 12:2 (2:0) (5:2) (5:2)

Žáci 4. tříd odehráli v sobotu1.10. svá první mistrovská utkání minihokeje na malé hřiště ve třetině, 3 x 15 minut letmé střídání. V levé třetině hraje skupina ročníku 2007 "A" a v pravé třetině skupina ročníku 2008 "B". Prvním soupeřem byl Český Krumlov, hodně se faulovalo na obou stranách a jezdily se trestné nájezdy. Hoši lépe bruslili a hodně střel proměnili.

Sestava + branky:Koutník - Blažek 4, Suchan 1, Simonová-Céza 5, Klatovský 1, Podrabský 1

HC Milevsko 2010 B

HC Milevsko 2010 B - HC Český Krumlov B 11:10 (2:3) (6:5) (3:2)

V sobotu nastoupili hokejisté 4. tříd k prvnímu mistrovskému utkání. Po přátelských utkáních sehraných na celé hřiště (soutěž nás čeká od nového roku) bylo znát, že si kluci na malé hřiště musí opět zvykat a malý prostor a hra 3 na 3 jim ze začátku dělala potíže. První zápas proti Českému Krumlovu tak byl velice vyrovnaný, ale kluci nakonec zvládli překlopit na svou stranu a vyhráli 11-10.

Sestava: Hanus - Bejšák, Kolář, Koutník - Vaniš, Dvořák, Trojáček -Baušková, Simon, Vrzal T.