1
11. 3. 2017

Předehrávka Milevským vyšla

Milevští mladší žáci si poradili v předehrávce s týmem Tábor B.

V předehrávce 35 kola zvítězili milevští mladší žáci nad Táborem B (Soběslav) přesvědčivě 1:5 Zápas začal až v 18 hodin a tak jsme měli trochu obavy aby nám kluci na ledě neusnuli.. V první třetině diváci gól neviděli díky výborně chytajícímu brankáři domácích Jansovi. Ve druhé třetině šli hosté do vedení 0:2, které ale dlouho netrvalo. Domácí využili přesilovku 5 na 3 a snížili na 1:2. Hosté ale neponechali nic náhodě a přidali další dva kousky do domácí sítě. Nutno dodat, že i domácí měli několik šancí, ale milevská obrana hrála velice dobře, a když už náhodou něco prošlo tak to jistil golman Honza Švehla. Poslední třetina byla opět v režii hostů. Konečný výsledek 1:5 pro Milevsko potěšil celou milevskou výpravu.

1 : 5
(0:0, 1:4, 0:1)
Tábor "B" vs Milevsko

Branky a nahrávky: 33. Gajdolín – 26. Špánek, 30. Špánek (Klíma), 37. Špánek (Čunát), 39. Špánek (Fábera), 42. Bejšák (Rottenberg). Rozhodčí: Smrž - Macháček. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.