5
1
26. 2. 2017

Milevští mladší žáci přivezli body z Domažlic.

Milevští mladší žáci si slušně vyšlápli na stejně staré hráče Domažlic. Hosté byli po celé utkáním lepším celkem na ledě.

Když jsme v sobotu ráno v 7 hodin odjížděli od zimáku, řekl nám vrátný Jirka Prášek „ Když už jedete takovou dálku tak něco přivezte“. Ve skrytu duše jsme věřili, že by to mohlo vyjít. Věděl jsem, že Domažlice budou hrát bez nejlepšího hráče Aleše Mazance, který od února hostuje v Plzni. To jsem ale klukům neřekl, aby zápas nepodcenili. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a soupeře jsme zavřeli v jejich třetině. Domácí úvodní tlak hostů přečkali a sami zahrozili několika nebezpečnými střelami. Na tento zápas se ale dobře vyspal Martin Vlk a svůj tým podržel. Nerozhodný stav trval až do 29. minuty. Potom ale začal milevskou kanonádu Šimon Klíma střelou od modré čáry. Za sedm minut to bylo 0:5 a milevští šli spokojeně po dvou třetinách do šatny. Tam jim trenér Michal Štych řekl a nepolevují a pokračují nadále v agresivním napadání. Třetí třetina nabídla stejný scénář. Hrálo pouze Milevsko a navýšilo náskok na 0:7. Až v 59. minutě se prosadili domácí, čím pokazili radost Vlčákovi (Martin Vlk) ale ne týmu HC Milevsko 2010. Milevští ještě v poslední minutě upravili stav na konečných 1:8 a jelo se slavit na milevské maškary. Chválím celý tým za poctivě odmakaný zápas.

1 : 8
(0:0, 0:5, 1:3)
Domažlice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 59. Pluhař (Hájek) - 29. Klíma, 31. Špánek, 33. Bejšák (Čunát), 35. Prokop (Fábera), 36. Rottenberg (Bouška), 52. Bouška (Junek), 55. Bejšák (Špánek), 60. Rottenberg (Fábera). Rozhodčí: Krásnický - Raška. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:7, 1:7,1:8.