5
1
11. 2. 2017

Milevští si poradili se Střelci od Vajgaru

Milevští odjeli k utkání do Jindřichova Hradce s cílem se o výsledek poprat. Hostům se zlepšeným výkonem ve třetí třetině podařilo svého soupeře přestřílet a zaslouženě zvítězit.

Do Hradce jsme odjížděli v rozpacích, s jakým týmem na nás domácí vyrukují. Do předchozích zápasů trenéři Hradce vždy nasadili své áčko. Tentokrát nastoupilo opravdu béčko Střelců, a i když mladíci od Vajgaru vzdorovali dlouhých 44 minut v závěru už neměli sílu na odpor. Milevští je srazili do kolen čtyřmi góly v rozmezí čtyř minut a bylo hotovo. V sobotu 18.2.přijďte fandit na milevský zimák. Od 12:15 hostíme Krumlovské medvědy

2 : 6
(1:2, 0:0, 1:4)
HC Střelci Jindřichův Hradec B vs Milevsko

Branky a nahrávky: 8. Kaňka (Beran), 43. Fiedler (Beran) – 10. Fábera (Špánek), 18. Bouška (Klíma), 45. Rottenberg (Bejšák), 45. Špánek (Bouška), 49. Rottenberg (Bejšák, Klíma), 49. Špánek (Bouška, Junek). Rozhodčí: Bušta - Voves. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:6.