5
1
11. 12. 2016

Milevští mldaší žáci podlehli Střelcům od Vajgaru

Mladší žáci na domácím ledě odehráli vyrovnané utkání se Střelci J. Hradec. Hosté o výsledku utkání rozhodli ve druhé třetině.

Na třetí vzájemný zápas přijeli hosté od Vajgaru opět s A týmem. Tentokrát jsme uhráli přijatelný výsledek, ale nebýt výpadku ve druhé třetině byl by výsledek ještě lepší. Hosté využili tři přesilové hry a to rozhodlo.

4 : 7
(0:1, 2:5, 2:1)
Milevsko vs HC Střelci Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: 27. Špánek, 38. Fábera (Klíma), 44. Fábera (Bouška), 51. Špánek (Rottenberg, Kořánek) – 15. Blažek, 28. Šimek (Šachl), 30. Jon (Ledecký, Šachl), 32. Šimek (Chrpa), 36. Šachl, 37. Čeloud (Šachl), 59. Jon (Šachl) . Rozhodčí: Čáp - Maxa. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: .

Vlk – Čunát, Bejšák, Klíma, Prokop, Junek – Fábera, Bouška, Bauška – Kořánek, Špánek, Rottenberg – Baťala, Balík, Vrzal