5
1
17. 10. 2016

Velmi cenné body přivezli mladší žáci z Pouzar arény

Milevští odehráli druhé utkání o víkendu v Pouzar aréně proti místním Lvům. Utkání bylo vyrovnané a tak remíza byla asi zpravedlivá

Pouze s jedenácti hráči odcestovali milevští mladší žáci do Pouzar arény k dalšímu utkání. Již v desátém kole na nás čekali českobudějovičtí Lvi. Kluci hráli od začátku velice dobře a díky tomu, že plnili zodpovědně pokyny trenéra zápas měl výbornou úroveň. Prostě dalo se na to koukat. Skóre otevřel ve 30.minutě přesnou střelou Pavel Bouška. Nádhernou akci předvedla ve 38.minutě dvojice Bauška, Špánek a bylo 0:2. Když ujel v oslabení Adam Špánek a zvýšil na 0:3 začínali jsme věřit, že body se povezou do Milevska. Asi nám ublížila přestávka mezi druhou a třetí třetinou. Domácí hráči za sedm minut snížili na rozdíl jediné branky a začalo drama. Bohužel v čase 58:13 vyrovnal domácí Kretschmer. Remíze je asi spravedlivá, a tak chválím celý tým v čele s výborně chytajícím Honzou Švehlou. Takhle si představuji týmovou hru.

3 : 3
(0:0, 0:3, 3:0)
HC Lvi České Budějovice vs Milevsko

Branky a nahrávky: 44.Kretschmer (Pištěková), 48. Dohnal, 59. Kretschmer - 30. Bouška, 38. Špánek (Bauška), 39. Špánek. Rozhodčí: . Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.