5
1
6. 2. 2017

Třetí prohra v řadě.

Milevským vůbec nesvědčí nedělní utkání na ledě soupeře. Pod Hlubockým zámkem podlehli domácím Rytířům 5.2.

Milevští začali utkání velmi dobře. V úvodu utká ní měli výhodu přesilové hry. Proti vedení hostů byla tyč Dašekovi branky po střele Štycha. Hosté nedokázali využít ano dvě následující gólovky. Oslebení v polovině třetiny Milevští sehráli velmi dobře. Ani druhá přesilovka nepřinesla branku. Bohužel začátkem 19. minuty přišla chyba obrany a domácí ji dokonale využili. Dá se říci, že se sirénou přišla druhá ještě krutější rána. Vteřinu před koncem první třetina domácí zvýšili vedení. Hlubočtí si byli vědomi výhody svého malého kluziště. Milevským nezbýval prostor pro kombinaci. Neměli na nic čas. Ve 24. minutě navýšili domácí své vedení. Ve 33. třetí minutě přidali svoji čtvrtou branku ve vlastním oslabení. Do branku hostů byl poslán Kolář. Hosté dokázali využít přesilovku střelou Štycha, asistence byla právem připsána Nevolnému. Brzo na to přišla druhá přesilovka domácích. Milevský gólman dokázal reagovat na druhou dorážku a třetí však skončila za jeho zády. Do konce třetiny si hosté vypracovali několik šanci, ale bez brankového zakončení. Samostatný nájezd domácích dokázal Kolář zneškodnit. Za stavu 5:1 nastoupily týmy do třetího dějství. V 50. minutě ujel Pouch, ale nedokázal puk zasunout do sítě. Hosté se branky sice dočkalyv 54. minutě při přesilovce se trefit po přihrávce Hemerleho Polodna. Domácí si však své vítězství nenećhali zdarmatizovat natož vzít. V tomto utkání podali velmi dobrý výkon rozhodčí. Zápas vedli s přehledem, moc do hry nezasahovali.

Co říci k utkání, na specifickém hlubockém zimáku se velmi těžko hraje každému týmu. Bohužel jsme na to letos doplatili také. Tým prodělává herní krizi, tak jako to v kolektivních sportech bývá. Kdybychom v loňském ročníku prohráli tři utkání za sebou v podstatě by se nikdo nedivil. Bohužel letos je soutěž podstatně vyrovnanější, takže tato situace je teď složitější. Jsem však přesvědčen o síle týmu, na krizi dá se říci má právo každý tým jakékoliv soutěže. Věřím, že se navrátí herní pohoda první poloviny soutěže a utkání ve Veselí. Je lepší si tímto stavem projít teď než v play-off. V neděli nás čeká utkání v Táboře. Z těchto třech zápasů si tým jistě vedeme ponaučení a do utkání nastoupý opět se styčenou hlavou a o body se popere.

Hluboká nad Vltavou vs Milevsko

Branky a nahrávky: 19. Moudrý (Mavrenz), 20. Černý (Miler,Oulík), 24. Heřmánek (Moudrý), 33. Oulík, 36. Miler (Moudrý, Oulík) - 35. Štych (Nevolný)¨, 54. Polodna (Hamerle). Rozhodčí: Horáček - Zelenka, Macháček. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 161. Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

Dašek - Král, Rákosník, Žlůva, Dušek, Heřmánek, Hejda, Bělohlav, Brus - Mavrenz, Šťepán, Oulík, Sedlák, Černý, Miler, Gottwald, Dvořák, Moudrý

Žilinčík, od 33. Kolář - Štych, Jíška, Hájek, Čunát, Votruba,Havran - Fořt, Müller, Nevolný - Hamerle, Novotný, Polodna - Radosta, Pouch, Bartůněk