5
1
21. 1. 2017

Milevští nedokázali navázat na vítězství ve Veselí.

Milevští nedokázali navázat na výkon, který předvedli ve Veselí. Strakonice šli do vedení ve druhé minutě utkání, domácí vzápětí srovnali. Do vedení šli domácí až ve 29.minutě. Bohužel ve třetí třetině o vedení přišli a Strakonice v 56. minutě vstřelili svoji vítěznou branku.

Milevsko vs Strakonice

Branky a nahrávky: 2. Müller (Sláma, Novotný), 20. Štych (Polodna), 28. Novotný (Mikš, Votruba), 29. Hamerle (Novotný, Polodna), - 2. Kovář (Major), 12. Kovář (Ruda), 21. Křenek (Čadek), 47. Řehoř (Gross, Major), 56. Řehoř (Bednařík, Major) . Rozhodčí: Trnka - Brůha, Bělohlav. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 400. Střely na branku: 34:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:5.

Žilinčík - Čunát, Štych, A. Hájek, Hošek, Votruba, Mikš - Fořt, Müller, Sláma - Polodna, Novotný, Hamerle, - Radosta, Pouch, Jíška

Myslivec - Hrubý, Kloud, J.Srb, Hřebíček, Kovář, Gross - P. Srb, Křenek, Čadek - Dlouhý, Ruda, Šimoník - Řehoř, Major, Bednařík