5
1
4. 12. 2016

Milevští zanechali body v Jindřichově Hradci.

Milevští velmi nešťastně začali utkání vlastní brankou. Velmi nepříznivé skóre 3:0 po první třetině v druhém dějství srovnali. Bohužel jim opět nevyšel začátek třetí třetiny. Na dva slepené góly sice odpověděli, ale na srovnání již nebyly síly. Hosty v samotném závěru srazilo dvojnásobné vyloučení. Domácí s početní výhodě pečetili své vítězství.

Krajská liga mužů,

Branky a nahrávky: 9. Heřmánek, 16. Fiedler (Sviták, Ondřej), 20. Ondřej (Fiedler), 43. Stach (Ondřej, Ištvánik), 46. Navrátil (Heřmánek), 60. Sviták (Fiedler, Ondřej - 23. Radosta (Nevolný), 36. Hamerle (Jíška), 40. Hošek (Novotný), 52. Radosta (Nevolný, Müller) . Rozhodčí: Urban - Brůha, Strnad. Vyloučení: 7:6 navíc Jon OK (Žir). Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 106. Střely na branku: 29:26. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 5:3, 5:4, 6:4.