5
1
12. 11. 2016

Milevští přišli o domácí neporazitelnost

Milevští do utkání nastoupili velmi zodpovědně. Domácí v polovině utkání vedli o dvě branky. Na Milevské po velmi vážném zranění Tomáše Hájka padla nervozita, kterou podpořil výkon rozhodčích. Udělené osobní tresty po ukončení druhé třetiny nepřispěli ke koncentraci domácích. Hosté toho dokonale využili.

Do utkání s táborskou rezervou nastoupilo Milevsko bez Lukáše Matějky, který si během tréninku poranil vazy. Naopak Tábor nastoupil do utkání s výrazně posíleným kádrem o hráče prvního týmu. Zmínit můžete například brankáře Nováka, či útočníka Pechánka.

<> Do první třetiny nastoupili milevští aktivně, čímž si vybojovali trestné střílení. Polodna v něm však úspěšný nebyl. Po sérii šancí se Milevsko dostalo do vedení. Ve třinácté minutě totiž využil svojí šanci Čunát, kterému před prázdnou branku naservíroval puk Polodna. V dalších šancích v první třetině už Milevsko úspěšné nebylo, neboť v brance hostí doslova čaroval Novák.

Druhou třetinu začali milevští opět několika šancemi. Ovšem fantom v táborské brance byl proti. Přesto se Milevsko dočkalo vedení 2-0. Branku vstřelil po tradiční souhře Nevolný. To co se stalo v následujících minutách druhé třetiny, by milevští raději vymazali z hlavy. Nejprve přišla kontaktní branka hostů. Tu vstřelil Pechánek. Ještě o něco horší situace nastala přímo na konci třetiny. Tomáš Hájek v souboji se soupeřem nezaviněně upadli, při neřízeném nárazu do mantinelů došlo ke kontaktu soupeřovy brusle s levou nohou milevského hráče. Po tomto nárazu došlo k těžkému zranění a pro Tomáše Hájka musela přispěchat záchranná služba.

Do třetí třetiny Milevsko nenastoupilo dobře. Možná i kvůli zranění svého spoluhráče působili na ledě jako opařeni. Naopak Tábor zapl svůj motor na plné obrátky. Ve 43 třetí minutě vstřelil svojí druhou branku Pechánek, čímž vyrovnal. Hned o minutu později otočil skóre utkání Novák. Milevsko najednou nevědělo jak hrát. Tři minuty před koncem navýšil vedení hostů svým třetím gólem Pechánek. Závěrečnou branku vstřelil znovu hostující tým. Tentokrát to byl Pospíchal. Konečný stav utkání byl tedy 2:5 v neprospěch Milevska, které nejenže utrpělo první domácí porážku v sezoně, ale i přišli o svého elitního útočníka.

Milevsko vs Tábor

Branky a nahrávky: 13. Čunát (Polodna), 28. Nevolný (Pouch) - 36. Pechánek (Kosař), 43. Pechánek (Pospíchal), 44. M. Novák (Škulina), 57. Pechánek (Kratochvíl), 59. Pospíchal (Kratochvíl) . Rozhodčí: Vovčko - Vondráček, Sýkora. Vyloučení: 7:6 navíc Havran, Hamerle OT 10min oba (Mil), Marek, Raiterman TS obě Táb. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 450. Střely na branku: 33:32. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Žilinčík - Čunát, Štych, A. Hájek, Jíška, Votruba, Havran - Fořt, Müller, Sláma - Hamerle, T.Hájek (od 41. Bartůněk), Polodna - Radosta, Pouch, Nevolný