5
1
30. 10. 2016

Milevští udrželi neporazitelnost na domácím ledě.

Milevští sice ve 29. minutě prohrávali 0:2, do konce druhé třetiny skóre srovnali a třemi brankami v posledním dějství rozhodli o svém vítězství. V celém utkání byli domácí v podstatě lepším celkem. Střelci si však lámali zuby na výkonu Křiklána, na kterého vyslali v utkání neuvěřitelných 54 střel.

Milevsko nastoupilo do souboje se Soběslaví posíleno o Stanislava Polodnu, který se do milevské sestavy vrátil po jednozápasové absenci. Naopak k týmu stále nebyl k dispozici Tomáš Novotný.

První třetina byla u obou týmů velice opatrná. Nikdo nechtěl udělat chybu, která by dostala soupeře do vedení. I když je pravda, že co se týče střel, bylo Milevsko o dost aktivnější než soupeř. Výborný Křiklán v brance soupeře však držel po první třetině čisté konto.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. Nejprve dokázal překonat Žilinčíka Píha. O šest minut později se ocitl před brankářem Hák, a ten se nemýlil a navýšil náskok domácích na 2:0. Milevsko poté zapnulo ještě víc své motory a Křiklán se nestíhal ohánět. Ve 34 minutě o sobě dala vědět milevská lajna, kdy po přihrávce Radosty snížil Pouch. Ještě do konce třetiny dokázal vyrovnat Fořt. Do kabin se šlo za stavu 2:2. Vzhledem k tomu že Milevsko prohrávalo dvoubrankovým rozdílem, může být nakonec rádo za nerozhodný stav.

Ve třetí třetině Milevsko uzamklo Soběslav ještě více. Ve 47 minutě dokonce Radosta po přihrávce Nevolného otočil stav utkání. Na tribuně opět vládla skvělá nálada. Jak tomu v posledních utkání už bývá tradičně. Ivan Radosta podal v utkání opět skvělý výkon společně s celou třetí formací. Aby toho nebylo málo, ve 49 minutě navýšil milevské vedení na 4:2! A přidal tak svojí druhou branku v utkání a celkově třetí bod. V 59 minutě korunoval vítězství domácích Votruba.

Milevsko vs Soběslav

Branky a nahrávky: 34. Pouch (Radosta), 37. Fořt (Müller), 47. Radosta (Nevolný, Müller), 49. Radosta (Pouch, Nevolný), 59. Votruba (Havran) - 23. Píha, 29. Hák. Rozhodčí: Poskočil - Šesták, Bělohlav. Vyloučení: 5:8+TS. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 54:24. Průběh utkání: 0:2, 5:2.

Žilinčík - Čunát, Štych, A. Hájek, Mikš, Votruba, Havran - Fořt, Müller, Matějka - Hamerle, T.Hájek, Polodna - Radosta, Pouch, Nevolný