5
1
9. 10. 2016

Krutá prohra v Českém Krumlově

Za stavu 2:4 přišel neuvěřitelný zkrat Milevských, během pětiminutového výpadku nejenže přišli o vedení, dokonce o tři branky prohrávali. Krumlovským od času 33,20 do 38,16 padlo vše co šlo na branku hostů.

Domácí do utkání vstoupili velmi famózně. Po vyhraném zahajovacím buly ujel Roman Šulčík a v podstatě v samostatném úniku nedal Žilinčíkovi žádnou šanci. Milevští se dostali pod velký tlak krumlovských medvědů. Domácí dostali výhodu jednoho muže navíc po faulu milevského beka. Žilinčík měl plné roce i betony práce. V oslabení se do slibného úniku dostal Polodna, ale vyprášil pouze betony Lukeše. Dlouho Milevsko plném počtu hráčů nehrálo. I druhou hru ve čtyřech sehráli hosté dobře bez obdržené branky. V dalším úseku kdy hosté hráli v pěti se jim podařilo srovnat skóre. Hájkovu přihrávku do jízdy Polodna dokázal využít. Jenomže přišlo další vyloučení na straně hostů. Čtvrtou početní výhodu domácí využili. Milevští do konce třetiny dokázali skóre opět srovnat. O vyrovnání se postarala dvojice Polodna Novotný. V závěru však přišlo další vyloučení na straně Milevska. Za stavu 2:2 se šlo do kabin. Milevští v úvodu přestáli oslabení. Vzápětí získali hosté výhodu jednoho hráče v poli. Přesilovku dokázali využít. Po pěkné přihrávce od Adama Hájka skóroval Novotný. Zhruba po minutě hosté vedli o dvě branky. Tentokráte skóroval Müller za asistence Matějky. V brance domácí došlo ke střídání, nastoupil Tomáš Vojta, který v loňské sezóně hájil klec David Servisu. Ve 35. minutě byl vyloučen druhý hráč domácích. Hosté se marně snažili zvýšil náskok, následovali další vyloučení domácích. Následovala přesilovka hostů 5:3 v trvání 0,31minut. Bohužel se hosté branky nedočkali. Domácí začali svého soupeře opět přehrávat. Branka v jejich síti přišla velmi rychle. Šulčík podruhé v utkání skóroval(čas 33,20). Od času 36,34 kdy padla vyrovnávací branka se na ledě odehrálo něco co jsem dlouho nezažil. Během dvou minut Milevští inkasovali čtyři branky. Hosté si vzali OČ a vystřídali gólmany. Do branky nastoupil Honza Kolář. Během minuty a půl musel řešit tři vážné situace. O aktivitě domácích svědčí poměr střel dokázali vstřelit pět branek vyslat na milevské gólmany ještě 14 střel. Do poslední třetiny nastoupily týmy v podstatě za rozhodnutého stavu. Jak byli v prvních dvou třetinách vylučování hráči hostů od stavu 7:4 byli vylučováni domácí. Hosté nedokázali využít ze 4 přesilovek ani jednu. Zato domácí potrestali chybu hostů a v 56. minutě navýšili své vedení. Devátou branku dal v poslední minutě opět Roman Šulčík.

Co říci k utkání. Nebýt nepochopitelného výpadku v polovině druhé třetiny, odehráli Milevští vyrovnané utkání. Je třeba vzít z průběhu utkání ponaučení a připravit se dalšího silného soupeře. Tím je v sobotu na domácím ledě tradiční rival Lokomotiva Veselí.

Český Krumlov vs Milevsko

Branky a nahrávky: 1. R. Šulčík (Čížek), 18. Gallistl (M. Lukeš, R. Šulčík), 34. R. Šulčík (M. Lukeš), 37. Čížek, 39. Malovec, 39. R. Uhlíř (Vondřich, Klíma), 56. Fučík (Vondřich), 60. R. Šulčík (M. Lukeš, Krcho) – 17. Polodna, 20. Novotný (Polodna), 24. T. Novotný (A. Hájek), 25. Müller (Matějka). Rozhodčí: Trnka – Soukup, Macháček. Vyloučení: 9:9, navíc Klíma (ČK) a Havran (Mi) oba OT 10. minut.. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 38:30. Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:4,9:4.